Haber

Bentley İstanbul 15. yılını Bentayga Extended Wheelbase ile kutluyor

BentleyMotors’un Doğuş Otomotiv tarafından Bentley İstanbul adıyla temsil edilmesinin 15. yıl dönümü, Bentayga Extended Wheelbase (EWB) lansmanı ile kutlanıyor.

Bu yılın başlarında tanıtılan ve 180 mm ek dingil mesafesi ile lüks SUV sınıfının başkanı olan Bentayga EWB, iç boyutlarıyla rakiplerine kıyasla öne çıkıyor. Kabin aydınlatmasında el işi derinin kullanıldığı Bentley Diamond Illumination’ın ilk uygulamasının yer aldığı model, dünyada bir ilk olan iklim algılamalı ve gelişmiş duruş ayarlama sistemli, opsiyonel Havayolu Koltuğu özelliğiyle de donatılıyor.

Azure, yaşam uzmanları tarafından geliştirildi

Wellness uzmanları ve sinirbilimcilerle birlikte ‘direksiyon başında sağlık’ için özenle geliştirilen EWB Azure, daha güvenli, daha rahat ve konforlu yolculuklar sunuyor. EWB Azure, gelişmiş sürücü destek teknolojileri, stressiz iç mekan, azaltılmış NVH dahil; yani Gürültü, Titreşim ve Sertlik seviyeleri ile zenginleştirilmiştir.

24 milyar dikiş seçeneği

Bentley’nin 4.0 litrelik 550 PS V8 motoruyla piyasaya sürülen EWB,

Daha ince dikiş iplikleriyle Bentley’nin şimdiye kadarki en yumuşak, kabartmalı koltuklarına sahip seri üretim modeli. 24 milyar dikiş seçeneğiyle Bentley müşterileri, çoklu donanım kombinasyonları gibi birçok özellik için Bentley’nin kişiselleştirme birimi Mulliner ile çalışabilecek.

“Uzun vadeli ortaklığımızı kutluyoruz”

Bentley İstanbul’un 15. Yıldönümü hakkında bilgi veren Bentley Avrupa Bölge Müdürü Balazs Rooz, uzun süredir birlikte çalıştıklarını söyleyerek bu ortaklığı tebrik etti. Deneyimi yaşatmak için yorulmadan çalışan tüm ekip üyelerini tebrik ediyoruz.” dedi.

Markanın uzun süredir ortağı olan Doğuş Otomotiv tarafından temsil edilen Bentley İstanbul, Maslak’taki Doğuş Center ve Galaport’taki pop-up mağazası ile faaliyet göstermektedir.

>

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu